POLECAMY WARTOŚCIOWE KINO! - Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Waśniowie

POLECAMY WARTOŚCIOWE KINO!

czy_naprawde_wierzysz18 września na ekrany polskich kin wszedł nowy, poruszający film twórców ?Bóg nie umarł? zatytułowany ?CZY NAPRAWDĘ WIERZYSZ?? Film przedstawia dwunastu bohaterów, z których każdy poszukuje sensu życia i z których każdy w końcu staje przed pytaniem: w co tak naprawdę wierzysz? To dwanaście różnych historii, w których objawia się moc Chrystusowego Krzyża. To obraz dwunastu Dusz, w których każdy z nas może odnaleźć siebie i siłę jaką daje Wiara.  To film, który uświadamia, że prawdziwa Wiara wymaga działania! Działania, które staje się zaczynem lawiny nieprawdopodobnych zdarzeń, które tylko Bóg mógł zaplanować! Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego wyjątkowego filmu i do postawienia sobie pytania czy MY  NAPRAWDĘ wierzymy?

Szczegółowe informacje na temat filmu oraz listę kin, w których można zobaczyć film znajdziecie na stronie:http://czynaprawdewierzysz.pl/

GORĄCO ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA DOBRE, WARTOŚCIOWE KINO CHRZEŚCIJAŃSKIE!!!