Krąg Biblijny

bibliaW parafii działa Krąg Biblijny, który skupia kilkanaście osób.

Inauguracja tej wspólnoty parafialnej nastąpiła w niedzielę 11 listopada 2012r. a więc na progu Roku Wiary. Uroczystą Mszę Świętą uświetniła homilia specjalnie zaproszonego księdza profesora Adama Kończaka z WSD w Sandomierzu osnuta wokół znaczenia Pisma Świętego w naszym życiu.

Parafialny krąg biblijny skupia osoby wrażliwe na Słowo Boże i pragnące je przyjmować ze zrozumieniem. Spotkania odbywają się na plebanii w każdy wtorek, pod kierunkiem ks. Proboszcza Ryszarda Koneckiego. Rozpoczynają się modlitwą do Ducha Świętego, a następnie rozważane są codzienne czytania z Nowego Testamentu. Po omówieniu fragmentów Listów lub dziejów Apostolskich jest jeszcze czas na dyskusję lub wybrane zagadnienia ze Starego Testamentu.

Zapraszamy na spotkania w każdy wtorek o godzinie 18:00 (w czasie zimowym)

lub 19.00 (w czasie letnim)!