?NIEBIAŃSKA? ZABAWA :) - Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Waśniowie

?NIEBIAŃSKA? ZABAWA :)

niebianska_zabawa29 czerwiec
to święto i dzień patronów naszej parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym też dniu, od dziewięciu już lat z inicjatywy naszego proboszcza i dzięki jego gościnności odbywają się Bezalkoholowe Festyny Rodzinne promujące wspólną, trzeźwą zabawę w miłej, rodzinnej atmosferze. Tym razem bawiliśmy się w iście niebiańskiej scenerii przypominającej nam o nieodłącznych mieszkańcach Nieba – Aniołach! Z roku na rok przybywa atrakcji, głównie dla naszych pociech, zwiększa się też wspólne zaangażowanie ?festynową inicjatywą?.  To wspaniały pomysł, aby pokazywać dzieciom i młodzieży, że dobra zabawa to niekoniecznie ?procenty?, i że wspólne przebywanie rodzin i wspólnot daje wiele radości, frajdy i zabawy. Świadczą o tym szerokie uśmiechy i rozradowane oczy naszych najmłodszych a także zadowolenie i radość na twarzach rodziców, dziadków i wszystkich obecnych. Przez cały czas towarzyszyła nam przyjazna muzyka, którą zapewniły nam występy młodego pokolenia, nowo powstałego zespołu ludowego ?Sami Swoi? (gratulujemy udanego występu!) i  oczywiście ?serca muzycznego naszej wspólnoty? organisty Arka GryzkiLaughing. Miłe chwile potęgowało poczucie ogromnej wdzięczność Bogu za wszystkie łaski, które wylewa na naszą, coraz bardziej aktywną Rodzinę Parafialną. Uświadamiało nam to Odwieczną Prawdę, że Bóg jest zawsze dobry, kocha nas i niezmiennie przy nas trwa! Tak jak Jego Aniołowie, których ciągle nam posyła. Których co prawda nie możemy zobaczyć, ale którzy zawsze na nas patrzą i nieustannie nam towarzyszą. Dziękując wszystkim za wspólnie spędzony czas zapraszamy za rok na jubileuszowy, dziesiąty już festyn. Do zobaczenia!

A jak się bawiliśmy można zobaczyć pod tym linkiem Odpust – 29.06.2015