JASEŁKA 2014 - Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Waśniowie

JASEŁKA 2014

jaselka_2014W pierwszą niedzielę po Bożym Narodzeniu, w święto Świętej Rodziny, podczas Mszy Św., mieliśmy okazję obejrzeć wyjątkowe przedstawienie jasełkowe przygotowane przez naszą młodzież. Pod fachowym okiem Pani Karoliny Grzesik-Olech, chłopcy i dziewczęta zaprezentowali wszystkim swoje artystyczne talenty. W niezwykłej scenerii naszej świątyni, oprócz pełnych pasji dialogów, mogliśmy podziwiać piękny śpiew kolęd i pastorałek oraz grę na trąbce jednego z naszych gimnazjalistów ? Kuby Chamery. Ukazana przez młodzież historia narodzenia Pana Jezusa Zbawiciela Świata niezmiennie wzrusza i uświadamia potęgę Bożej Miłości do człowieka, kiedy to Stwórca Wszechświata ? Odwieczne Słowo przychodzi w ludzkiej postaci, aby zamieszkać pośród nas! Dziękujemy naszym gimnazjalistom za dawkę pięknych wzruszeń i zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć z tego przedstawienia.

Zobacz zdjęcia z Jasełek

Opracowanie: K. M