10 LAT W SŁUŻBIE MARYI I BOGU - Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Waśniowie

10 LAT W SŁUŻBIE MARYI I BOGU

medalikniebieski22 lutego 2014 roku minęło 10 lat działalności Legionu Maryi w naszej parafii!

W niedzielę, 23 lutego podczas uroczystej Eucharystii, której przewodniczył opiekun duchowy Legionu, nasz ksiądz proboszcz Ryszard Konecki, obchodzono Jubileusz 10-lecia powstania Legionu. Na uroczystości rocznicowe przybyli również zaproszeni goście – legioniści z innych parafii:

• – Prezydium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gutwinie,

• – Prezydium Matki Bożej Miłosierdzia z parafii Św. Michała Archanioła w Ostrowcu Św.,

• – Prezydium Matki Bożej Fatimskiej z parafii Św. Kazimierza Królewicza w Ostrowcu Św.,

• – Prezydium Matki Bożej Nieustającej Pomocy z parafii Św. Władysława w Kunowie.

Ta wyjątkowa grupa legionowa działająca pod sztandarem Maryi pełną pokory i wytrwałości posługą, wspiera funkcjonowanie parafii w sposób fizyczny i duchowy. Jest nieocenioną częścią naszej wspólnoty i prawdziwym zapleczem modlitewnym, dzięki któremu nasza parafia rozwija się i podejmuje coraz to nowe działania ewangelizacyjne. Dziękujemy Maryi za wszystkie Łaski jakie nam wyprasza poprzez działania Jej Legionistów!

Po wspólnej modlitwie legioniści wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do świetlicy strażackiej na uroczysty obiad ze ?słodkim akcentem?.

Wszystkich chętnych do oddania się w Najświętsze Ręce Naszej Matki

zapraszamy do przystąpienia w szeregi Legionu!!!

PRZYJDŹ! MATKA BOŻA CZEKA, ABY OBDARZYĆ ŁASKĄ WSZYSTKICH,

KTÓRZY JEJ ZAWIERZĄ!

Spotkania grupy czynnej odbywają się co tydzień!

(dzień i godzina możliwe do ustalenia)

asd

Zdjęcia z uroczystości