10 LAT W SŁUŻBIE MARYI I BOGU - Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Waśniowie
Aktualności

10 LAT W SŁUŻBIE MARYI I BOGU

medalikniebieski22 lutego 2014 roku minęło 10 lat działalności Legionu Maryi w naszej parafii!


W niedzielę, 23 lutego podczas uroczystej Eucharystii, której przewodniczył opiekun duchowy Legionu, nasz ksiądz proboszcz Ryszard Konecki, obchodzono Jubileusz 10-lecia powstania Legionu. Na uroczystości rocznicowe przybyli również zaproszeni goście – legioniści z innych parafii:  • – Prezydium Matki Bożej Niepokalanie Poczętej z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gutwinie,

  • – Prezydium Matki Bożej Miłosierdzia z parafii Św. Michała Archanioła w Ostrowcu Św.,

  • – Prezydium Matki Bożej Fatimskiej z parafii Św. Kazimierza Królewicza w Ostrowcu Św.,

  • – Prezydium Matki Bożej Nieustającej Pomocy z parafii Św. Władysława w Kunowie.


Ta wyjątkowa grupa legionowa działająca pod sztandarem Maryi pełną pokory i wytrwałości posługą, wspiera funkcjonowanie parafii w sposób fizyczny i duchowy. Jest nieocenioną częścią naszej wspólnoty i prawdziwym zapleczem modlitewnym, dzięki któremu nasza parafia rozwija się i podejmuje coraz to nowe działania ewangelizacyjne. Dziękujemy Maryi za wszystkie Łaski jakie nam wyprasza poprzez działania Jej Legionistów!


Po wspólnej modlitwie legioniści wraz z zaproszonymi gośćmi udali się do świetlicy strażackiej na uroczysty obiad ze ?słodkim akcentem?.Wszystkich chętnych do oddania się w Najświętsze Ręce Naszej Matki


zapraszamy do przystąpienia w szeregi Legionu!!!


PRZYJDŹ! MATKA BOŻA CZEKA, ABY OBDARZYĆ ŁASKĄ WSZYSTKICH,

KTÓRZY JEJ ZAWIERZĄ!


Spotkania grupy czynnej odbywają się co tydzień!

(dzień i godzina możliwe do ustalenia)


asd


Zdjęcia z uroczystości


 Opracowanie: K. M


» Powrót do aktualności «

WIRTUALNY CMENTARZ:

Zapraszamy do odwiedzin Wirtualnego Cmentarza Parafii Waśniów:


WYSZUKIWARKA:LITURGIA NA DZISIAJ:
MSZE ŚWIĘTE:

Niedziele, Uroczystości i Święta:


09:00

11:00

16:00

Dzień powszedni:


17:00

KONTAKT:

Parafia Rzymsko-Katolicka

pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Waśniowie


ul. Rynek 30

27-425 Waśniów

tel: (+48) 41 2646013

KONTO BANKOWE:

Dla ofiarodawców podajemy numer konta:


Bank Spółdzielczy w Ostrowcu Świętokrzyskim o/Waśniów

73 8507 0004 2008 8000 3632 0001

z dopiskiem "darowizna na Kościół w Waśniowie"

PORTAL OPOKA: